Ludvika Smrčková - Petrklíče ve váze

Olej na sololitu, 36x28 cm. Signováno vlevo dole Ludvika Smrčková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 25 000 Kč

72207. Petrklíče ve váze
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 12.01.2022 10:55:40 985