Ludvík Voneš - Zátiší s kytarou

Olej na plátně, 105x68 cm. Signováno vlevo dole Voneš Nerámováno.

Nejdelší strana: 105 cm

o autorovi: 1910 – 1978

76029. Zátiší s kytarou
Dražba ukončena:28.04.2022 21:58:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč