Ludvík Voneš - Zátiší

Kvaš, 30x46 cm. Signováno vpravo dole Voneš 46. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 – 1978

308881. Zátiší
Dražba ukončena:06.06.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč