Ludvík Voneš - U krbu

Kvaš, 61x46 cm. Signováno vpravo dole Voneš. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 – 1978

307030. U krbu
Dražba ukončena:21.12.2020 20:27:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč