Ludvík Voneš - Reminiscence II

Olejová tempera na plátně, 115x89 cm. Signováno vpravo dole Voneš 69 Olištováno,

Stav: Malba mírně poškozena.

Nejdelší strana: 117 cm

o autorovi: 1910 – 1978

76035. Reminiscence II
Dražba ukončena:28.04.2022 22:05:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč