Ludvík Voneš - Chodec

Olej na plátně, 100x65 cm. Signováno vpravo dole Voneš 70. Olištováno.

o autorovi: 1910 – 1978

70093. Chodec
Dražba ukončena:16.12.2021 20:48:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč