Ludvík Voneš

62034. Brno

popis: Olej na plátně, 100x73 cm. Signováno vlevo dole Voneš. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:13:48

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč