Ludvík Voneš - Brno

Olej na plátně, 100x73 cm. Signováno vlevo dole Voneš. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1910 – 1978

62034. Brno
Dražba ukončena:25.07.2021 20:13:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč