Ludvík Schneiderka - Siesta před lovem

Olej na plátně, 65x45 cm. Signováno vpravo dole Lud. Schneiderka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 – 1980

67521. Siesta před lovem
Dražba ukončena:17.10.2021 20:23:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč