Ludvík Schneiderka

67521. Siesta před lovem

popis: Olej na plátně, 65x45 cm. Signováno vpravo dole Lud. Schneiderka. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:23:18

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč