Ludvík Schneiderka - Rusava

Olej na kartonu, 35x70 cm. Signováno vpravo dole Schneiderka Ludvík. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1903 – 1980

21310. Rusava
Dražba ukončena:27.06.2018 21:59:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč