Ludvík Schneiderka

61074. Dívka v čepci

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x28 cm. Signováno vlevo dole Ludvík Schneiderka. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:10:22

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 700 Kč