Ludvík Schneiderka - Dívka v čepci

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x28 cm. Signováno vlevo dole Ludvík Schneiderka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 – 1980

61074. Dívka v čepci
Dražba ukončena:01.07.2021 22:10:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč