Potok Botič v Záběhlicích. Oleje na kartonu, 50x66 cm, signovány vlevo dole Lud. Makovec, rám, zaskleno. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1912 – 1989 Akademický malíř.