Ludvík Kuba - Zátiší se zeleninou

Olej na plátně, 34x42 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba 1941 Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Zezadu přípis a číslo.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
93058. Zátiší se zeleninou
Dražba ukončena:26.04.2023 21:44:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč