Ludvík Kuba - Zátiší s jablky

Olej na kartonu, 30x44 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba 1941. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

posouzeno znalcem
119666. Zátiší s jablky
Zbývá:26 dnů, 23 hodin
Konec dražby:31.07.2024 21:06:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:11 000 Kč