Ludvík Kuba - Zátiší

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x33 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba. Rám.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

27102. Zátiší
Dražba ukončena:30.01.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč