Ludvík Kuba - Z Jadranu

Akvarel, 12x23 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
105530. Z Jadranu
Dražba ukončena:29.11.2023 22:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč