Ludvík Kuba - V parku

Akvarel, 17x14 cm. Signováno vpravo dole Kuba 1937. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

117678. V parku
Dražba ukončena:16.06.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč