Ludvík Kuba - U zámecké zdi

Akvarel, 24x36 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

posouzeno znalcem
154045. U zámecké zdi
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč