Ludvík Kuba - U kostela

Akvarel na papíře, 30x40 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

53730. U kostela
Dražba ukončena:17.12.2020 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč