Ludvík Kuba - U kostela

Akvarel, 15x18 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba. Volný list.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

19330. U kostela
Dražba ukončena:17.05.2018 20:59:27
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč