Ludvík Kuba - Sedící akt

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 44x30 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba 1943. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

68797. Sedící akt
Dražba ukončena:24.11.2021 23:00:56
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:41 000 Kč