Ludvík Kuba - Přadlena u kolébky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 23x30 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

43702. Přadlena u kolébky
Dražba ukončena:29.04.2020 20:00:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč