Ludvík Kuba

60876. Portrét ženy

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vlevo nahoře L. Kuba 1935. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1863 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 22:31:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 500 Kč