Ludvík Kuba - Portrét ženy

Olej na plátně, 65x45 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

43755. Portrét ženy
Dražba ukončena:29.04.2020 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč