Ludvík Kuba - Návrh na sgrafita na matiční školu v Českých Budějovicích

Litografie, 47x63 cm. Signováno vpravo dole perem L. Kuba. Kolem roku 1900. Rám, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

59555. Návrh na sgrafita na matiční školu v Českých Budějovicích
Dražba ukončena:13.05.2021 20:15:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč