Ludvík Kuba - Náměstí - Český Krumlov

Olej na kartonu fixovaném na překližce, 50x70 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba. Rámováno.

Stav: Malba v místě poškozena.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

56205. Náměstí - Český Krumlov
Dražba ukončena:25.02.2021 20:20:43
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč