Ludvík Kuba

59774. Loď

popis: Akvarel, 40x34 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba 29. Nerámováno.

pozn.: Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1863 - 1956
Narodil se v Poděbradech. Po kreslířské průpravě ve škole Karla Liebschera studoval AVU v Praze, poté akademii École Juliana v Paříži a v Mnichově v soukromé škole prof. Alžběha. V motivech byl všestranný, maloval impresionistické krajiny, portréty i zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:40:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč