Ludvík Kuba - Letní krajina s vesnicí

Akvarel na kartonu, 24x22 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba 28. Nerámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

22105. Letní krajina s vesnicí
Dražba ukončena:20.09.2018 20:40:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč