Ludvík Kuba - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 32x22 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
150869. Kytice ve váze
Dražba ukončena:10.12.2025 21:41:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč