Ludvík Kuba - Krajina s vesnicí

Olej na kartonu, 23x26 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba. Rám.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

25696. Krajina s vesnicí
Dražba ukončena:12.12.2018 19:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč