Ludvík Kuba - Domy u cesty

Olej na kartonu, 23x42 cm. Signováno vpravo dole L. Kuba. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
114130. Domy u cesty
Dražba ukončena:24.04.2024 21:00:20
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč