Ludvík Kuba - Balkán

Nejdelší strana: 35 cm

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole L. Kuba 1940. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1863-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
74290. Balkán
Dražba ukončena:30.03.2022 21:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč