Kombinovaná technika, 22x33 cm. Signováno vlevo dole L. Kohl. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1746-1821
Narodil se v Praze. Studoval ve Vídni AVU. Ve své tvorbě se zaměřil na českou historii, maloval veduty a k častým námětům patřily architektonické interiéry chrámů apod.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 490 000 Kč.