Kombinovaná technika, 33x35 cm. Signováno vpravo dole F. L. Duchoslav. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám i papír mírně poškozen.
o autorovi: 1834 - 1909
Narodil se v Praze. Studoval soukromě u Josefa Matěje Navrátila a později se stal jeho spolupracovníkem. Ve své tvorbě se zaměřil na romantické horské scenérie. Je autorem nástropních maleb v hlavním sále pražského Paláce Žofín na Slovanském ostrově. Věnoval se také restaurování.