Ludvík František Duchoslav - Zátiší s mísou, ovocem a růžemi

Olej na plátně fixovaném na kartonu. 50x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Přiložen znalecký posudek - vypracovala PhDr. Naděžda Blažíčková-Horová. Přiložena restaurátorská zpráva. Na zadní straně expertíza prof. Františka Zieglera o pravosti autorství.

o autorovi: 1834 - 1909
Narodil se v Praze. Studoval soukromě u Josefa Matěje Navrátila a později se stal jeho spolupracovníkem. Ve své tvorbě se zaměřil na romantické horské scenérie. Je autorem nástropních maleb v hlavním sále pražského Paláce Žofín na Slovanském ostrově. Věnoval se také restaurování.

Ludvík František Duchoslav
71545. Zátiší s mísou, ovocem a růžemi
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:46:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 100 Kč