Ludvík Ehrenhaft - Střechy ve sněhu

Olej na kartonu, 30x44 cm. Signováno vlevo dole Ehrenhaft. Rám, sklo.

o autorovi: 1872 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

20570. Střechy ve sněhu
Dražba ukončena:31.05.2018 21:17:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč