Ludvík Ehrenhaft - Stavení s doškovou střechou

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Ehrenhaft 53, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

10116. Stavení s doškovou střechou
Dražba ukončena:27.04.2017 19:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč