Ludvík Ehrenhaft - Selka v kožuchu

Olej na kartonu, 27x17 cm. Signováno vlevo dole Ehrenhaft 29 Rám, sklo.

o autorovi: 1872 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

77829. Selka v kožuchu
Dražba ukončena:15.05.2022 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč