Ludvík Ehrenhaft - Řeka ve městě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 27x40 cm. Signováno vpravo dole Ehrenhaft. Paspartováno.

Pozn.: Pasparta zašpiněna.

o autorovi: 1872 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

305966. Řeka ve městě
Dražba ukončena:29.08.2020 20:03:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč