Ludvík Ehrenhaft - Párové obrazy: Žena a Muž v kožichu

Oleje na překližce, oba 37x26 cm. Oba signovány Ehrenhaft. Rámy.

Pozn.: Rámy i malby mírně poškozené.

o autorovi: 1872 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

21242. Párové obrazy: Žena a Muž v kožichu
Dražba ukončena:27.06.2018 20:53:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:10 000 Kč