Ludvík Ehrenhaft - Párové obrazy - Krojovaný pár

Oleje na kartonu, 67x33 cm. Signovány Ehrenhaft. Datovány rokem 21 a 22. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1872 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

93008. Párové obrazy - Krojovaný pár
Dražba ukončena:26.04.2023 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč