Oleje na kartonu, 67x33 cm. Signovány Ehrenhaft. Datovány rokem 21 a 22. Rámovány.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: 1872 - 1955
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč