Ludvík Ehrenhaft - Mladík v kroji

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole Ehrenhaft 46. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1872 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

110139. Mladík v kroji
Dražba ukončena:21.01.2024 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč