Ludvík Ehrenhaft - Děvčica

Olej na kartonu, 16x20 cm, signováno vpravo dole Ehrenhaft, rám.

o autorovi: 1872 - 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč

15734. Děvčica
Dražba ukončena:25.01.2018 20:45:53
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 200 Kč