Ludvík Dobeš - Žně na Českomoravské Vysočině

Olej na kartonu, 20x30 cm. Signováno vpravo dole Dobeš. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

95565. Žně na Českomoravské Vysočině
Dražba ukončena:21.05.2023 21:09:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč