Ludvík Dobeš - Žena v šátku

Olej na plátně fixováném na kartonu, 34x22 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

85989. Žena v šátku
Dražba ukončena:06.11.2022 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč