Ludvík Dobeš - Vodní nádrž

Olej na kartonu, 31x93 cm. Signováno vlevo dole L.Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 103 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

116181. Vodní nádrž
Dražba ukončena:19.05.2024 20:36:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč