Ludvík Dobeš - Vesnice v zimě

Olej na sololitu, 35x100 cm. Signováno vpravo dole L. Dobeš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

32595. Vesnice v zimě
Dražba ukončena:30.05.2019 19:31:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč