Ludvík Dobeš - Vesnice pod kopci

Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vlevo dole Ludvík Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

308335. Vesnice pod kopci
Dražba ukončena:17.04.2021 20:33:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč