Ludvík Dobeš - V krojích

Olej na plátně, 31x23 cm. Signováno vlevo dole Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

84115. V krojích
Dražba ukončena:18.09.2022 20:28:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč