Ludvík Dobeš - U rybníka

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole L. Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

84615. U rybníka
Dražba ukončena:25.09.2022 20:25:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč