Ludvík Dobeš - Tulák

Olej na kartonu, 43x30 cm. Signováno vpravo dole L. Dobeš. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 54 cm

o autorovi: 1914 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

76318. Tulák
Dražba ukončena:24.04.2022 20:07:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč